Privatumo politika

Sveiki atvykę į "Ordego". Mes labai vertiname Jūsų privatumą ir įsipareigojame saugoti Jūsų asmens duomenis. Kaip ir dauguma internetinių svetainių, mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos išsaugo Jūsų naršyklė ir kurie padeda mums prisiminti Jūsų nustatymus (pvz. prisijungimo informaciją ir kitus panašius duomenis).

Mes taip pat renkame tam tikrą informaciją iš Jūsų, kai registruojatės. Ši informacija apima Jūsų vartotojo vardą, telefono numerį, pristatymo adresą, el. paštą ir kitus būtinus duomenis, kad galėtume vykdyti Jūsų užsakymus. Mes naudojame šią informaciją tik dėl kontaktinių priežasčių ir niekada nedaliname jos su trečiosiomis šalimis.

Be to, mes taip pat siūlome naujienlaiškių prenumeratą, tačiau mes niekada nesiųsime jokių reklamų be Jūsų sutikimo.

Jei norite, kad ištrintume Jūsų paskyrą, tai galite padaryti prisijungę pries savo paskyros ir apačioje rasite mygtyką "Ištrinti paskyrą". Dėl bet kokių papildomų klausimų apie mūsų privatumo politiką ar bet kurią kitą informaciją, susijusią su mūsų svetaine, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@ordego.lt